Nieustannie poszukujemy, porównujemy, sprawdzamy. Na wirtualnych półkach naszego sklepu znajdziecie oliwy, oleje, octy i kremy balsamiczne najwyższej jakości. Austriacki olej z pestek dyni ciemnozielonych zachwyci was intensywnym orzechowym smakiem, oliwa z oliwek z białą truflą sprawi, że dania nabiorą lekkiego czosnkowego aromatu. Ocet malinowy doskonale sprawdzi się jako marynata do warzyw i mięs, a krem balsamiczny z figami i daktylami wzbogaci każde danie. Jeśli nie jesteście zwolennikami oliw smakowych, możecie rozsmakować się w tradycyjnych, tłoczonych na zimno oliwach hiszpańskich lub greckich. Oliwy i oleje z naszego asortymentu doskonale sprawdzą się również przy codziennej kosmetyce ciała i włosów.  

Wybierasz nie tylko rodzaj i smak produktu, ale również sposób pakowania - butelkę, jej pojemność i kształt. Nasze oliwy, octy i kremy balsamiczne to doskonały pomysł na prezent. Teraz możesz skomponować dowolny upominek wybierając zarówno pojemność opakowania, jak i jego kształt oraz rodzaj zamknięcia butelki. Oliwy, oleje, octy i kremy balsamiczne są genialną alternatywą na upominek. Prezent skomponowany według własnego pomysłu sprawdzi się przy każdej okazji.

W naszej ofercie znajdziecie ponad 30 rodzajów oliw, olejów, octów i kremów balsamicznych. Słodki krem balsamiczny z czerwoną pomarańczą, aromatyczny krem balsamiczny z owocem granatu, lekko kwaśny krem balsamiczny z czarną jagodą, winny ocet malinowy - to tylko niektóre propozycje smaków z naszej oferty. Pomysłem na zdrowy prezent może być również hiszpańska oliwa Extra Virgin, delikatna włoska oliwa z ziołami toskańskimi lub aromatyczna oliwa hiszpańska z trawą cytrynową, która będzie doskonałym upominkiem dla osób rozpoczynających swoją przygodę z oliwą.

Zapraszamy w podróż po smakach, starannie wyselekcjonowanych, tworzonych z tradycją i pasją.